Reklama
Reklama

Sparing Padwa Zamość - Azoty - PuławyII

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zapraszamy wszystkich wielbicieli piłki ręcznej i kibiców Padwy Zamość na sparingowe spotkanie z Azotami - Puławy II. 24 sierpnia (sobota), godzina 11.30, hala OSiR. Wstęp wolny.

Rywal zamojskiej drużyny to beniaminek, z którym w czwartej kolejce (12-13 października) rywalizować będzie z Padwą również o ligowe punkty.

- Młodzież z Puław to wymagający przeciwnik. Historia naszych dotychczasowych starć potwierdza, że czeka nas walka od pierwszej do ostatniej minuty, a chwila dekoncentracji kosztować może bardzo wiele – charakteryzuje najbliższego przeciwnika trener Marcin Czerwonka. – Jesteśmy na takim etapie przygotowań, że świeżości czy szybkości trudno jeszcze oczekiwać, ale pewne schematy taktyczne będziemy już próbować realizować.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us