Reklama
Reklama

Gratulacje dla tenisistów

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

Zdobywcy Pucharu Europy, akademiccy mistrzowie Polski- tenisiści stołowi PWSZ Zamość i kanclerz PWSZ w Zamościu Jerzy Korniluk spotkali się z władzami miasta. Była to okazja do podsumowania sezonu, rozmowy o planach drużyny i podziękowań za sportową promocję Zamościa.

- Jesteśmy po bardzo udanym sezonie z wieloma sukcesami: Akademickie Mistrzostwo Polski, zwycięstwo w I lidze, potem co prawda nieudany baraż, ale trudno – taki jest sport, zabrakło niewiele. Zrekompensowaliśmy to sobie zdobyciem Pucharu Europy TT Inter Cup we Francji. Ten sezon jest dla nas niezwykły, choć jeszcze się nie skończył, jesteśmy na kilka dni przed wyjazdem na Akademickie Mistrzostwa Europy we Włoszech. Jedziemy powalczyć o zwycięstwo dla uczelni i dla Zamościa - powiedział podczas spotkania Piotr Kostrubiec, trener PWSZ Zamość.

- Chylę czoła przed zawodnikami, zdarzyło mi się oglądać ich w akcji, muszę powiedzieć, że zrobiliście świetną robotę dla popularyzacji tej dyscypliny w Zamościu, co widzieliśmy ostatnio podczas Pucharu, to jest wasza zasługa- dziękował zawodnikom prezydent Andrzej Wnuk.

Podziękowania dla całej drużyny odebrali zawodnicy Łukasz Jarocki, Paweł Kozieł, Marcin Litwiniuk i Ihor Zavadsky.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us