Logo
Wydrukuj tę stronę

Złoto Maksymiliana Dorna

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Maksymilian Dorn reprezentujący KS Agros Zamość nie miał sobie równych podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich. Sztangista zdobył złoto, uzyskując 250 kg w dwuboju (113 kg w rwaniu i 137 kg w podrzucie).

Finałowe zawody w podnoszeniu ciężarów w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich zostały rozegrane w dniach 1-4 lipca 2019 r. w Drzonkowie. Klub Sportowy Agros Zamość reprezentowany był przez: Ewę Kuczmaszewską, Jakuba Trytka, Kacpra Ożoga, Maksymiliana Dorna oraz Jakuba Zgnilca.

Najlepiej na zawodach zaprezentował się Maksymilian Dorn. Sztangista w kategorii 98 kg nie miała sobie równych i zdobył złoto, uzyskując 250 kg w dwuboju (113 kg w rwaniu i 137 kg w podrzucie). Gratulujemy.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl