Reklama

Plaża Open w Zamościu [ZDJĘCIA] Wyróżniony

foto: Szymon Łyciuk foto: Szymon Łyciuk

Dzisiaj rozpoczął się pierwszy turniej w ramach cyklu Plaża Open 2019, eliminacji Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Tegoroczna, jubileuszowa X edycja wystartowała w Zamościu, na Rynku Wielkim oraz na terenie zamojskiego OSiR-u. Po wielu eliminacyjnych zmaganiach wyłoniliśmy zespoły, które w sobotę zagrają w turnieju głównym. Nie zabrakło także elementów zaskoczenia.

Turniej eliminacyjny kobiet został rozegrany systemem grupowym. Z czterech grup wyłoniono po dwa zespoły, które awansowały do jutrzejszego turnieju. Po bardzo ekscytujących i widowiskowych pojedynkach to właśnie pary: Szajer-Widawska/Tylutki, Makaruk/Szmigielska, Jakuć/Pakuła, Gierczyńska/Słonecka, Łodej/Duda, Błasiak/Adamek, Wołoszyn/Kujawska i Okońska/Balcerowicz uzyskały promocję do Main Draw. Męski turniej kwalifikacyjny w większości został rozegrany na terenie zamojskiego OSiR-u. Kwalifikacje uzyskały znane i lubiane pary: Groszek/Witkoś, Białecki/Pietroczuk, Szczepanik/Warzocha, Paszkowski/Kozłowski, Szałankiewicz/Florczyk, Rudol/Miszczuk, Lewicki/Maziarek oraz Firlej/Król.

Poza rywalizacją sportową Plaży Open odbył się także turniej Aquawave (siatkówki na wodzie), w którym mogli wziąć udział zarówno młodsi jak i starsi kibice. Po zakończeniu spotkań zorganizowano konkurs pod nazwą Dzika bomba. A już jutro w programie przewidziano m.in. Mecz gwiazd i występ Kabaretu Zachodniego oraz dalsze atrakcje.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie FB organizatora – FB.com/PlazaOpen.

Poniżej zdjęcia z dzisiejszych zmagań.

foto: Paweł Nowak

1 komentarz

  • ds
    ds sobota, 29 czerwiec 2019 13:56 Link do komentarza

    tylko czekać aż jakaś z feministek się wypowie co do treści zdjęć;)
    takie mecze z przyjemnością można oglądać:D

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us