Reklama
Reklama

KID'S CUP 2019. Przyjmowane są zgłoszenia Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Można już zgłaszać się do Indywidualnego Turnieju Tenisa Stołowego KID'S CUP 2019. Impreza odbędzie się 25 maja w Szkole Podstawowej nr 9 w Zamościu. Portal ezamosc.pl patronuje wydarzeniu medialnie.

Organizatorem turnieju jest Urząd Miasta Zamość, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu i Uczniowski Klub Sportowy „Optima” Zamość.

Impreza skierowana jest do zawodników zarówno posiadających licencje PZTS lub bez licencji. Przewidziano następujące kategorie wiekowe (oddzielnie chłopców i dziewcząt): skrzat (rocznik 2010 i młodsi), żak (rocznik 2008 i młodsi), młodzik (rocznik 2006 i młodsi).

Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne. Zgłoszenia na odpowiednich kartach mogą dokonywać kluby sportowe, szkoły i inne organizacje oraz osoby fizyczne. Będą przyjmowane wyłącznie drogą mailową za pośrednictwem poczty "Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." do dnia 23 maja (do godz. 21:00). 

Turniej odbędzie się 25 maja w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Zamościu, przy ul. Kalinowej 5A. Początek o godz. 9:00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us