Reklama
Reklama

Uczennice SP Nr 9 najlepsze w województwie!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Drużynowym zwycięstwem uczennic Szkoły Podstawowej Nr 9 w Zamościu zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS w Tenisie Stołowym. W rozgrywanych 6 kwietnia w Kocudzy zawodach dziewczęta wywalczyły zwycięstwo drużynowe w kategorii szkół podstawowych.

Rozgrywki, choć realizowane w systemie indywidualnym, posiadały także klasyfikację drużynową, którą była suma wszystkich punktowanych miejsc w klasyfikacji indywidualnej. Sukces końcowy był możliwy m.in. dzięki zajęciu I miejsca przez Wiktorię Szmidt oraz III przez Izabelę Różańską.

Zwycięska reprezentacja wystąpiła w składzie: Borysz Karina, Gawron Martyna, Lechowicz Aleksandra, Płocharz Aleksandra, Różańska Izabela, Szewczuk Agata, Szkiryniec Kamila, Szmidt Wiktoria. Gratulacje!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us