Medale dla zamojskich zapaśników

W Kostrzynie nad Odrą, kolebce sportu zapaśniczego, dnia 30-31.03 odbył się II Puchar Polski Kadetów (15-17 lat) w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy KS Agros Zamość wywalczyli dwa medale.

Kewin Materna w kategorii do 45 kg wywalczył srebrny medal, Szymon Żuk (55kg) brązowy. Jakub Flak walczący w kategorii wagowej do 48kg uplasował się na wysokiej piątej lokacie, natomiast Szymon Wlaź (80kg) wywalczył dziewiąte miejsce.

Wszyscy zawodnicy zakwalifikowali się do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, na której będą reprezentować województwo lubelskie.