Reklama
Reklama

Czas na ligowe emocje

materiał nadesłany, fot. Kazimierz Chmiel materiał nadesłany, fot. Kazimierz Chmiel

W najbliższą niedzielę, 10 lutego szczypiorniści MKS Padwa Zamość rozegrają pierwszy w 2019 roku ligowy mecz we własnej hali. Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki zmierzą się z MTS Chrzanów (godz. 17). Sprzedaż biletów na to spotkanie, a także karnetów na całą rundę rewanżową rusza w czwartek, 7 lutego.

Ceny wejściówek na pojedyncze spotkania nie zmieniły się w porównaniu z rundą jesienną. Bilet ulgowy dla młodzieży szkolnej kosztuje 6 zł (należy okazać ważną legitymację), natomiast normalna wejściówka kosztuje 12 zł. Przewidziano także bilety na trybunę główną (dolny rząd na środku boiska) w cenie 18 zł.

Zawodnicy MKS Padwa Zamość rozegrają w rundzie rewanżowej sześć spotkań w hali zamojskiego OSiR. Ciekawą opcją wiążącą się z oszczędnością jest zakup karnetu na całą rundę. Karnet normalny kosztuje 60 zł, natomiast ulgowy – połowę tej kwoty.

- Posiadaczy karnetów z rundy jesiennej prosimy o ich zachowanie przy okazji meczu z KSSPR Końskie (2 marca). Po ich okazaniu otrzymają oni zwrot w wysokości 10 zł i 5 zł w przypadku karnetów ulgowych. Sytuacja ma związek ze zmianą gospodarza październikowego spotkania. Miało ono pierwotnie odbyć się w Zamościu, ale ze względu na mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów musieliśmy zagrać na parkiecie rywala – mówi Sławomir Tór, wiceprezes Padwy.

Sprzedaż biletów i karnetów rusza w czwartek, 7 lutego. Zapraszamy do recepcji hali OSiR Zamość przy ul. Królowej Jadwigi 8.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us