Reklama
Reklama

Komu stypendium?

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojski magistrat zachęca zawodników, kluby sportowe, rodziców, opiekunów do składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych dla osób fizycznych, zawodników i trenerów. Stypendia przyznawane są za wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

Jak informuje Urząd Miasta, stypendia przyznawane są zawodnikom, którzy w roku poprzednim zajęli co najmniej 3 miejsce na Mistrzostwach Polski, zajęli co najmniej 5 miejsce na Mistrzostwach Europy, zajęli co najmniej 8 miejsce na Mistrzostwach Świata lub igrzyskach olimpijskich lub otrzymali powołanie do kadry Polski w danej kategorii wiekowej w grach zespołowych.

Szczegółowe kryteria przyznania stypendium określa Uchwała Rady Miasta Zamość z dn. 30 marca 2015 r. (Uchwała nr VI/46/2015). Ogłoszenie o naborze: http://www.zamosc.pl/news/4889/nabor-wnioskow-o-przyznanie-stypendiow-sportowych.html

Wnioski przyjmowane są do 31 stycznia. Informacje na temat naboru, a także druki wniosków można uzyskać w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta Zamość, Rynek Wielki 4.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us