Reklama
Reklama

Dzieciaki do rakiet. Potrzebne są głosy!

Uczniowie Sp nr 9, foto: materiał nadesłany Uczniowie Sp nr 9, foto: materiał nadesłany

Uczniowie czterech zamojskich szkół podstawowych biorą udział w ogólnopolskim konkursie "Dzieciaki do rakiet". Spośród 604 zgłoszeń nagrodzonych zostanie 70 szkół. Placówki otrzymają profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa oraz specjalne szkolenia dla nauczycieli. Potrzebne są głosy!

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli.

Do konkursu zgłosiły się cztery zamojskie podstawówki: nr 2, nr 7, nr 8 i 9. Uczniowie wspólnie z nauczycielami przygotowali filmy i wykonali zdjęcia promujące ćwiczenia fizyczne.

- Tematem pracy konkursowej jest zachęcenie innych do aktywności fizycznej. W nagranym przez uczniów i nauczycieli filmiku należy pokazać dlaczego warto być aktywnym i jakie korzyści niesie za sobą uprawianie sportu - informuje Iwona Kawałko, koordynator akcji w SP nr 9. - Jest o co zawalczyć. Dlatego potrzebujemy Waszych ( Państwa) głosów, by wygrać w drodze głosowania internautów. Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego w naszych zamojskich szkołach. Liczymy na Wasze głosy i już teraz gorąco Wam dziękujemy - dodaje. 

Nagrodzone szkoły otrzymają profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa oraz specjalne szkolenia dla nauczycieli, które pokażą w jaki sposób można ten sprzęt wykorzystywać. W tym roku nagrody otrzyma aż 70 szkół.

Głosowanie rozpocznie się 19 listopada, a zakończy 18 grudnia. Lista zwycięzców zostanie opublikowana 21 grudnia.

Poniżej linki do głosowania na poszczególne szkoły:

https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/436/szkola-podstawowa-nr-2-w-zamosciu
https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/112/szkola-podstawowa-nr-7-z-oddzialami-integracyjnymi-im-adama-mickiewicza-w-zamosciu
https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/138/szkola-podstawowa-nr-8-w-zamosciu
https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/562/szkola-podstawowa-nr-9-im-t-kosciuszki-w-zamosciu

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us