Reklama

Wyścig kolarski w Zamościu. Uwaga kierowcy, będą utrudnienia w ruchu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Pierwszy "Memoriał Kazimierza Kowalczyka" odbędzie się 4 sierpnia w Zamościu. Organizator - Klub Sportowy „AGROS” Zamość - informuje, że kolarskie zmagania odbędą się przy ruchu całkowicie zamkniętym. Będą spore utrudnienia.

Zawody odbędą się w godzinach 11:00–16:00 przy ruchu całkowicie zamkniętym. Trasa będzie przebiegała ulicami: Królowej Jadwigi –Dzieci Zamojszczyzny – Śląska – Kopernika – Królowej Jadwigi.

Prosimy o zachowanie ostrożności.

Kazimierz Kowalczyk urodził się w Zamościu. Był zawodnikiem, a następnie szkoleniowcem wielu znakomitych kolarzy startujących także w reprezentacji Polski. Zmarł dwa lata temu, miał 85 lat.

1 komentarz

  • szok
    szok wtorek, 31 lipiec 2018 21:46 Link do komentarza

    utrudnienia to były dzisiaj na Wędrującej Estradzie, powiem więcej to był niemal horror ale nie mam zadnych pretensji do organizatorów, po prostu zdarzenie losowe, będzie co wspominać i opowiadac :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us