Reklama

Poznaliśmy najlepszych amatorów podczas Plaży Open w Zamościu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Maciej Cieślak i Michał Piłat okazali się najlepsi w zawodach amatorskich podczas Plaży Open 2018 i odebrali Puchar Prezydenta Miasta Zamościa. O zwycięstwo nie było łatwo, bo przez długi czas zawodnicy walczyli w strugach deszczu.

Podczas Plaży Open w Zamościu rozgrywamy nie tylko zawody eliminacji mistrzostw Polski, ale również turniej dla zawodników, którzy jedynie amatorsko zajmują się siatkówką plażową. Do turnieju zgłosiło się wiele par, ale decydowała kolejność zgłoszeń, a miejsc było tylko 16. Niektóre pary przyjechały nawet w ciemno i w przypadku gdy któraś nie stawiła się na weryfikacji, mogła zastąpić ją inna drużyna.

Bezkonkurencyjni okazali się Cieśla i Piłat, którzy nie przegrali ani jednego meczu (rozgrywany był jeden set do 21 zdobytych punktów). W finale zmierzyli się z Jarosławem Rarakiem i Grzegorzem Turbiaszem, którzy... zakwalifikowali się do zawodów jako para rezerwowa. Trzecie miejsce wywalczyli Leszek Cholewa i Kamil Batory. Oni zaś pokonali braci Damiana Dąbkowskiego i Alberta Dąbkowskiego.

Co ciekawe, mieliśmy jedną parę mieszaną (zawody odbywały się w kategorii OPEN), ale Karolina Tomaszewska i Wojtek Tomaszewski zajęli dopiero 13. miejsce.


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us