Reklama
Reklama

Sukces młodych piłkarzy Hetmana we Wrocławiu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Drugie miejsce wywalczyli młodzi zawodnicy Hetmana podczas największego w Polsce, Międzynarodowego turnieju piłki nożnej "Wrocław Trophy". W drodze do finału podopieczni trenera Damiana Koszela wygrali między innymi ze Śląskiem Wrocław i Garbarnią Kraków.

Turniej odbył się w dniach 5-8 lipca we Wrocławiu. 

Młodzi zawodnicy Hetmana zaprezentowali się z dobrej strony zajmując 2 miejsce. W drodze do finału podopieczni trenera Damiana Koszela wygrali między innymi ze Śląskiem Wrocław i Garbarnią Kraków. Natomiast finał to wyrównany mecz z Maiden City FC (Irlandia Północna), który zakończył się wynikiem 1-1. O końcowym rezultacie decydował konkurs rzutów karnych, w którym minimalnie lepsi okazali się piłkarze z Irlandii Północnej. Nagrodą dla najlepszego bramkarza turnieju podzielili się zawodnicy Hetmana, Grzegorz Wszoła i Kacper Cyc.

- Bardzo fajne doświadczenie. Mogliśmy się skonfrontować z drużynami z całego kraju i Europy. Jadąc na turniej chcieliśmy zostawić po sobie jak najlepsze wrażenie, ale głównym celem było sprawdzenie pewnych wariantów pod kontem rozgrywek ligowych. Proces Naszego rozwoju trwa ciągle, a turniej pokazał że idziemy w dobrym kierunku. Jesteśmy świadomi że mimo pozytywnego wyniku jeszcze wiele pracy przed nami. Dobra gra na „Wrocław Trophy” dała nam impuls do dalszej pracy, którego potrzebowaliśmy. Wielkie słowa uznania należą się chłopcom za ich podejście i zaangażowanie. Na koniec pragnę podziękować za wsparcie Wydziałowi Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych oraz Wydziałowi Kultury i Sportu z Urzędu Miasta Zamość – infomruje Damian Koszel.

Wyniki meczów:

Faza grupowa:
AMSPN Hetman Zamość – KP Przecław 2-0 (b. Nowak, Okoniewski)
AMSPN Hetman Zamość – UKS Lider Borów 2-0 (b. Adamczuk, Okoniewski)
AMSPN Hetman Zamość – WKS Gowidlino 6-0 (b. Okoniewski x2, Adamczuk, Laskowski J., Gałka, Serafin)

Ćwierćfinał:
AMSPN Hetman Zamość – Śląsk Wrocław 2-1 (b. Okoniewski, Pawluk)

Półfinał:
AMSPN Hetman Zamość – Garbarnia Kraków 3-1 (b. Owsik, Okoniewski, Łukaszczyk)

Finał:
AMSPN Hetman Zamość – Maiden City 1-1 k.4-5 (b. Owsik)

Skład: Grzegorz Wszoła, Kacper Cyc – Wojciech Oseła, Tomasz Owsik, Rafał Tomasiak, Maksymilian Kostrubiec, Szymon Adamczuk, Patryk Oczkoś, Arkadiusz Bąk, Kacper Laskowski, Jakub Laskowski, Adam Pawluk, Maciej Nowak, Mateusz Serafin, Krystian Okoniewski, Kacper Gałka, Michał Łukaszczyk


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us