Reklama
Reklama

Gaudium rywalizowało na stadionie Legii

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Drużyna Gaudium Zamość (rocznik 2009) rywalizowała na Klubowych Mistrzostwach Polski 2018 r w Warszawie. Zawody odbyły się w ostatni weekend na stadionie Legii.

- Zaszczytem było zagrać u obecnego Mistrza Polski. Nie sparaliżowało to, że na tym stadionie grały największe światowe gwiazdy piłki nożnej m.in. Realu Madryt , Benfica Lizbona itp. Była to niezwykła przygoda dla naszych zawodników Gaudium a zarazem zdobyty spory bagaż doświadczenia przy konfrontacji z najlepszymi drużynami i Akademiami piłki nożnej Polski. Choć nie udało nam się awansować z grupy do 1:16 to i tak wyjazd na plus - ocenia Tomasz Poździk, trener drużyny. - Były porażki ale były również zwycięstwa. Walka do końca, piękne bramki jak i parady bramkarskie - podsumowuje. 

Strzelcy bramek dla zamojskiego zespołu: Kuba Poździk - 4 bramki, Oskar Pardyka - 1 bramka, Staś Kahan - 1 bramka, Tymek Siuda - 1 bramka.

- Gratulacje dla naszych bramkarzy za rewelacyjną postawę - Kuba Mandziuk i Wiktoria Poździk. Wyróżnienie dla pozostałych zawodników naszej drużyny za walkę, wspaniałą grę, piękne zagrania i asysty - Oskar Kurek, Czarek Macek, Kacper Kurzępa, Filip Pokryszka, Szymon Cholewiński, Bartek Osuch, Antek Parchowski, Hubert Szeremeta, Oskar Wirski - wylicza trener.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us