Reklama

Srebro dla tenisistów z PWSZ

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Męska drużyna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu wywalczyła srebrny medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. W finale uległa ekipie Politechniki Rzeszowskiej.

W imprezie udział brało szesnaście drużyn męskich i czternaście żeńskich, mecze odbywały się w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego.

Awans do ćwierćfinałów wśród mężczyzn wywalczyły: Politechnika Gdańska, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Politechnika Rzeszowska, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie.

Najlepsza okazała się drużyna Politechniki Rzeszowskiej, która złoty medal zdobyła po pięknym meczu z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Zamościu. Finałowe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

Turniej współfinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Organizatorem imprezy był AZS Uniwersytetu Warszawskiego.

Dodajmy, że drużyna PWSZ Zamość wspólnie z Politechniką Rzeszowską będą reprezentantami Polski na Akademickich Mistrzostwach Europy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us