Reklama

Turniej dla Mii

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

"Nie poMIAjmy potrzebujących” - to hasło charytatywnego turnieju w piłce nożnej dla Mii Maciejewskiej. Dziewczynka urodziła się kilka miesięcy temu z zespołem "Pierre’a Robina". Potrzebuje kosztownego leczenia.

Zespół "Pierre’a Robina" to choroba, która powoduje rozczep podniebienia oraz niedorozwój żuchwy, co jest przyczyną duszności i problemów z oddychaniem. Leczenie jest bardzo kosztowne.

24 marca, w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Wielkanocny Charytatywny Turniej Piłki Halowej. Podczas zawodów będzie można wspomóc Mię, poprzez udział w licytacjach internetowych (m.in. koszulek piłkarskich z autografami zawodników drużyn z ekstraklasy), liczy się każdy grosz. W programie zawodów przewidziane są różne konkursy, występy oraz pokazy sportowe. Pieniądze będą zbierane poprzez wpłaty startowe grających drużyn, zbiórkę pośród kibiców oraz liczne licytacje. Całemu przedsięwzięciu będzie towarzyszyć atmosfera wielkanocna.

- Jesteśmy pewni sukcesu naszego projektu, ponieważ ufamy ludzkiej hojności i dobroci serca. Cała zbiórka przeznaczona będzie na specjalistyczne leczenie, które pomoże Mii - informują organizatorzy.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są na facebooku: Wielkanocny Charytatywny Turniej Piłki Halowej. Z organizatorami można się również kontaktować przez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Turniej odbędzie się 24 marca w Tomaszowie Lubelskim, w hali ZS Nr 2 przy ulicy Żwirki i Wigury 3. Początek o godzinie 10.00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us