Reklama
Reklama

Dla Franka

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Franek Kalinowski urodził się z wadą serca, która doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca. Doszło do ciężkiego niedotlenienia mózgu. Chłopiec przeszedł już kilkanaście operacji i zabiegów. Potrzebne są kolejne zabiegi i kosztowna rehabilitacja. 4 marca w zamojskim OSiRze odbędzie się charytatywny turniej Bubble Footbal "Gramy dla Franka".

Podczas turnieju zawodnicy będą grali w piłkę nożną w kulach sferycznych Bumper Ball. To nowoczesny wymiar footballu gwarantujący dużo adrenaliny i śmiechu. W turnieju udział weźmie 8 drużyn, w której skład wchodzi minimum 5 zawodników (powyżej 18-tego roku życia). Dla najlepszych zespołów przewidziane są puchary oraz nagrody niespodzianki.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 22 lutego ( decyduje kolejność zgłoszeń ) pod numerem 509252861 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wpisowe od drużyny to 200 zł.

Podczas turnieju przewidziano szereg atrakcji m.in: loteria z nagrodami, zabawy dla dzieci z animatorami, dmuchana zjeżdżalnia, pokaz fitness na trampolinach, pokaz gry Archery Tag, czy zdjęcia z fotobudki.

Turniej odbędzie się w hali OSiR w Zamościu, start godzina 9.00. Wstęp jest bezpłatny ale podczas turnieju będą zbierane fundusze na leczenie Franka.

Organizatorami turnieju są: GRAwitacja Centrum Rozrywki i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us