Logo
Wydrukuj tę stronę

Młodzi modelarze AZZ z medalami na zawodach w Bochni

Zamojscy modelarze z sukcesami w Bochni, foto: materiał nadesłany Zamojscy modelarze z sukcesami w Bochni, foto: materiał nadesłany

Zawodnicy Aeroklubu Ziemi Zamojskiej zajęli trzy miejsca na podium podczas IV Ogólnopolskich Zawodów Modeli Szybowców Halowych klasy F1N o Puchar Prezesa Kopalni Soli. Impreza odbyła się 3 grudnia w Bochni.

Na starcie stanęli zawodnicy z różnych drużyn z całej Polski, m.in.: z Bochni, Zabierzowa Bocheńskiego, Krosna, Tarnobrzegu, Warszawy, Suwałk, Kielc oraz zawodnicy Aeroklubu Ziemi Zamojskiej.

Miejsca zamojskich zawodników:

Kategoria wiekowa młodzik
8 miejsce Szumiata Karol
13 miejsce Gumieniak Paweł

Kategoria wiekowa junior młodszy
1 miejsce Mięczak Mateusz
3 miejsce Gumieniak Piotr

Kategoria wiekowa junior
1 miejsce Wezgraj Jakub

IV Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N o Puchar Prezesa Kopalni Soli w Bochni zostały rozegrane w Kopalni Soli, na podziemnym boisku sportowym w komorze Ważyn, na głębokości 250 m pod ziemią, co było dodatkową atrakcją dla zawodników. Zawodników przygotował instruktor Leszek Kryszczuk.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl