Reklama
Reklama

Udany weekend zamojskich studentów - sportowców

Studentki PWSZ w Zamościu okazały się najlepsze na Mistrzostwach Studentów I Roku w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, foto: materiał nadesłany Studentki PWSZ w Zamościu okazały się najlepsze na Mistrzostwach Studentów I Roku w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, foto: materiał nadesłany

Miniony weekend należał niewątpliwie do studentów - sportowców z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu. Drużyna tenisa stołowego wygrała z przewodzącą ligowej stawce Bronią Radom. Sukces odniosły też trzy tenisistki stołowe startujące w Lubelskiej Uniwersjadzie a Marcin Litwiniuk zwyciężył podczas wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego seniorów w Tomaszowie Lubelskim.

W sobotnie popołudnie, 11 listopada, drużyna tenisa stołowego PWSZ Zamość rozegrała mecz z przewodzącą ligowej stawce Bronią Radom. Dzięki równej, dobrej grze całego zespołu, zamojska drużyna wygrała 7:3. Wynik ten pozwolił zasiąść drużynie PWSZ Zamość w fotelu lidera. Punkty zdobyli: Kozieł 2.5, Litwiniuk 2.5, Zavadskyi 1, Gołda 1.

Sukces zanotowano także na Lubelskiej Uniwersjadzie. Studentki PWSZ w Zamościu - Alina Shvorak, Natasha Khmilevska, Anastasiia Yefimova - okazały się najlepsze podczas lubelskich Mistrzostw Studentów I Roku w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn. W turnieju studentów drugie miejsce zajął Anton Ryabukhin. Reprezentacja zamojskiej uczelni zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, który odbędzie się w Lublinie (25-26 listopad 2017 r.)

Z kolei Marcin Litwiniuk zwyciężył podczas II WTK Seniorów w Tomaszowie Lubelskim, który został rozegrany 12 listopada. To był na pewno jego weekend. Po doskonałych sobotnich partiach w pierwszoligowym meczu z Bronią Radom (wygrane bez straty seta) nie miał sobie równych podczas turnieju w Tomaszowie Lubelskim.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us