Reklama

Biegi uliczne z okazji Święta Niepodległości. Publikujemy wyniki

Klasa 3 a ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu, foto: materiał nadesłany Klasa 3 a ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu, foto: materiał nadesłany

Ponad 400 zawodniczek i zawodników wzięło udział w otwartych biegów ulicznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Zamościu. Reprezentowali 14 Szkół Podstawowych oraz 6 Gimnazjów Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego. Zawody odbyły się w piątek (10 listopada) na Rynku Wielkim.

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale a wyróżnione szkoły za miejsca I-III puchary.

WYNIKI PONIŻEJ

Dziewczęta rocz. 2010 i młodsze – 200m
1. Szatraj Aleksandra SP Miączyn
2. Twardowska Julia SP Miączyn
3. Mielnicka Natalia SP Miączyn

I. Chłopcy rocz. 2010 i młodsi – 200m
1. Seń Marcin SP Kolonia Sitno
2. Banak Przemysław SP Miączyn
3. Gazda Dawid SP Miączyn

II. Dziewczęta rocz. 2009 – 300m
1. Poździk Wiktoria SP 8 Zamość
2. Chodak Katarzyna SP Miączyn
3. Tucka Elwira SP 8 Zamość

III. Chłopcy rocz. 2009 – 300m
1. Gruszecki Dawid SP Miączyn
2. Puzio Kamil SP Miączyn
3. Poździk Jakub SP 8 Zamość

IV. Dziewczęta rocz. 2008 – 400m
1. Nieścioruk Katarzyna SP 8 Zamość
2. Bohacz Julia SP Sitno
3. Pizoń Zuzanna SP 7 Zamość

V. Chłopcy rocz. 2008 – 400m
1. Kołdej Jakub SP Miączyn
2. Gazda Patryk SP Miączyn
3. Łyś Paweł SP 8 Zamość

VI. Dziewczęta rocz. 2007 – 600m
1. Tkaczuk Justyna SP 8 Zamość
2. Baran Wikotria SP Wierzba
3. Antoszek Ola SP Wierzba

VII. Chłopcy rocz. 2007 – 600m
1. Mamełka Bartosz SP 3 Zamość
2. Kliza Karol SP 10 Zamość
3. Lalik Oliwier SP 3 Zamosć

VIII. Dziewczęta rocz. 2006 – 600m
1. Hawro Emila SP Miączyn
2. Hawrylak Oliwia SP 3 Zamość
3. Radecka Dominika SP 3 Zamość

IX. Chłopcy rocz. 2006 – 600m
1. Gabryel Oliwier SP 8 Zamość
2. Znaniecki Kamil SP Miączyn
3. Bidiuk Patryk SP Miączyn\

X. Dziewczęta rocz. 2005 – 600m
1. Walczuk Samanta SP 7 Zamość
2. Michaluk Natalia SP Miączyn
3. Torbińska Sandra SP Wierzba

XI. Chłopcy rocz. 2005 – 800m
1. Okoniewski Krystian SP Miączyn
2. Szafrański Jan SP 3 Zamość
3. Wichrowski Piotr SP Miączyn

XII. Dziewczęta rocz. 2004 – 800m
1. Kazanowska Milena SP 3 Zamość
2. Podolak Natalia SP 3 Zamość
3. Kiecana Oliwia SP 3 Zamość

XIII. Chłopcy rocz. 2004 – 800m
1. Di Brita Mikołaj SP Złojec
2. Ćwikliński Adrian SP Jarosławiec
3. Kaczmara Hubert SP Sitno

XIV. Dziewczęta rocz. 2002-2003 – 800m
1. Ignaciuk Wiktoria Gim. Stary Zamość
2. Pieczykolan Klaudia SP 9 Zamość
3. Miedziak Natalia SP 7 Zamość

XV. Chłopcy rocz. 2002-2003 – 800m
1. Baran Jarosław Gim. Stary Zamość
2. Jankowski Krystian Gim. Sitno
3. Ulanowski Dawid SP 7 Zamość

Klasyfikacja Szkół Podstawowych
1. SP Miączyn 881 pkt
2. SP 8 Zamość 854
3. SP 3 Zamość 802

Klasyfikacja Gimnazjów
1. Gim. Stary Zamość 341 pkt
2. Gim. 2 Zamość 248
3. Gim. Sitno 132

1 komentarz

  • Uczestnik Biegu
    Uczestnik Biegu poniedziałek, 13, listopad 2017 09:13 Link do komentarza

    Uczniowie na zdjęciu to klasa III a ze Szkoły Podstawowej Nr 8.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

JoomBall - Cookies

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us