Reklama

Przed nami Zamojskie Dni Golfa Wyróżniony

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Zamojski Klub Golfowy Gallowie ZMC zaprasza na Zamojskie Dni Golfa. To niecodzienne wydarzenie odbędzie się 1 i 2 czerwca, na terenach fortyfikacji zamojskiej twierdzy.

Imprezę rozpocznie turniej pomiędzy Zamojskim Klubem Golfowym a Golf Club Roztocze. To w sobotę o godzinie 10:00, w okolicach Bramy Szczebrzeskiej. W samo południe rozpoczną się turnieje par, dla wszystkich chętnych. O godzinie 15:00 zaplanowano historyczny pokaz golfa a godzinę później lekcje golfa, golf dla dzieci i dorosłych oraz symulatory golfa.

W programie na niedzielę są kolejne turnieje i lekcje. Wydarzenie rozpocznie się o 10 i potrwa do 18.00.

Podczas wydarzenia, przez cały czas, będzie dostępna strefa grill&chill z pysznościami od Bramy Spotkań, a także tory do pattowania czyli dobijanie do dołka dla dorosłych i dzieci. Przygotowano też wystawę golfową w Bramie Szczebrzeskiej.

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie zawodników, kibiców i wszystkich zainteresowanych. Spotkanie przy Bramie Szczebrzeskiej, obok wartowni.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us