Reklama

Powalczą "O Buławę Hetmańską"

Juniorzy i młodzicy powalczą "O Buławę Hetmańską", foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Juniorzy i młodzicy powalczą "O Buławę Hetmańską", foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców „O Buławę Hetmańską” rozgrywany w ramach Zamojskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Chłopców odbędzie się w najbliższy weekend w Zamościu. Zawody organizuje Międzyszkolny Klub Sportowy "Padwa" w Zamościu.

Turniej odbędzie się w dniach 8-10 wrzesień. Młodzi piłkarze ręczni rywalizować będą w 2 kategoriach wiekowych: junior oraz młodzik. Swój przyjazd zapowiedziały m.in. zespoły z Kielc, Ustronia, Libuszy, Ciechanowa, Buska-Zdroju, Biłgoraja, Lublina.

Rywalizacja juniorów odbywać się będzie w hali sportowej OSiR przy ulicy Królowej Jadwigi 8, zaś młodzicy powalczą w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 8 przy ulicy Prusa 10 w Zamościu.

Pierwsze mecze rozpoczną się już w piątkowe popołudnie. Mecze finałowe odbędą się w niedzielę. Podsumowanie zawodów zaplanowano na godz.13:35 w hali sportowej zamojskiego OSiR.

Kolejny turniej w ramach Zamojskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Chłopców pn. Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych – Zamość CUP 2017 odbędzie się w Zamościu już w przyszły weekend tj. 15-17 wrzesień. Zadanie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Województwa Lubelskiego oraz Miasta Zamość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us