Reklama

Zawody "Boccia Open" w Zamościu

Czwartkowy turniej odbędzie się na Rynku Wielkim w Zamościu, foto: archiwum Czwartkowy turniej odbędzie się na Rynku Wielkim w Zamościu, foto: archiwum

W czwartek , 31 sierpnia Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” organizuje turniej pn. "Boccia Open” w Zamościu. Zawody odbędą się w ramach projektu pn.: "Aktywni w sporcie i sztuce 2017" dofinansowanego przez województwo lubelskie.

Celem imprezy jest popularyzacja boccia wśród mieszkańców miasta oraz turystów. Zaplanowano pokazowy mecz, a także zawody indywidualne i drużynowe. Zawodnicy startujący to między innymi osoby z niepełnosprawnościami odnoszące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Organizowany turniej będzie zwiastunem ogromnych emocji sportowych jakie na pewno będą towarzyszyć zawodnikom podczas zbliżającego się Pucharu Polski Boccia (21-24 września 2017r.).

Czwartkowy turniej odbędzie się na Rynku Wielkim w Zamościu. Poniżej program.

9:00-9:30 Zgłoszenia zawodników

9:30 Pokaz gry

9:45 Rozgrywki turniejowe

12.00 Zakończenie Turnieju, dekoracja

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us