Reklama

Tragiczny wypadek w pow. krasnostawskim. Zginęło dwóch mężczyzn

foto: Policja foto: Policja
Kierujący Volkswagenem zjechał z jezdni i dachował. 64-latek z powiatu krasnostawskiego poniósł śmierć na miejscu. Drugi z uczestników wypadku, 36-latek z Chełma w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Pomimo udzielonej reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w sobotę w Siennicy Nadolnej, w powiecie krasnostawskim.

- Kierujący Volskwagenem z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem przez co pojazd zjechał z jezdni, uderzył w skarpę, a następnie dachował. W pojeździe podróżowało dwóch mężczyzn. W skutek dachowania wszyscy wypadli z pojazdu. W wyniku poniesionych obrażeń 64 letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego poniósł śmierć na miejscu. Z kolei 36 latek pochodzący z Chełma został przetrasnportowany pogotowiem lotniczym do szpitala. pomimo udzielonej reanimacji, jego życia nie udało się uratować - informuje Małgorzata Skowrońska z krasnostawskiej policji.

Na czas prowadzonych oględzin droga została zablokowana, a policjanci zorganizowali objazdy przez Siennicę Różaną. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us