Reklama

Wólka Orłowska: Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki

foto: Policja foto: Policja
Kierujący Seatem 74-latek chciał skręcić w lewo, na tył jego pojazdu najechały jadące za nim samochody ciężarowe. 74-latek trafił do szpitala, natomiast kierujący samochodami ciężarowymi nie doznali poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 9:00 w Wólce Orłowskiej, na drodze krajowej nr 17.

- Krasnostawscy policjanci ustalili, że wszystkie pojazdy jechały w tym samym kierunku. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że kierujący Seatem 74-letni mieszkaniec gminy Izbica zwolnił z zamiarem skrętu w lewo i na tył jego pojazdu najechały jadące za nim samochody ciężarowe. 74-latek trafił do szpitala, natomiast kierujący samochodami ciężarowymi nie doznali poważnych obrażeń - informuje Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Kierujący byli trzeźwi.

\

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us