Reklama
Reklama

Wypadek podczas prac w polu. Kobieta straciła rękę

Kobieta śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Lublinie, foto: Policja Kobieta śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Lublinie, foto: Policja

Do wypadku doszło w Skierbieszowie w pow. zamojskim. Maszyna rolnicza wciągnęła rękę 42-latki. Kobieta śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Lublinie.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (21.08) po godzinie 8 rano.

- Małżeństwo ze Skierbieszowa pojechało ciągnikiem rolniczym z podczepionymi bronami i siewnikiem na pole, chcieli posiać rzepak. Na polu mężczyzna kierował ciągnikiem a kobieta pracowała stojąc na podeście siewnika. W pewnym momencie maszyna wciągnęła prawą rękę 42-latki, aż do ramienia - informuje podinsp. Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.  

Strażacy, aby uwolnić kobietę musieli użyć specjalistycznego sprzętu. 42-latka śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Lublinie.  

To już kolejny wypadek w rolnictwie. Pamiętajmy, że pracujące maszyny rolnicze stanowią duże zagrożenie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us