Reklama

Potrącenie pieszej w Tomaszowie Lubelskim

foto: Policja foto: Policja
Do wypadku doszło dziś rano na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 59-letnia kierująca Oplem potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych 65-latkę. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do potrącenia pieszej doszło przed godziną 7.00. 

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 59-letnia tomaszowianka jadąca Oplem w kierunku Bełżca, nie zauważyła znajdującej się na przejściu dla pieszych 65-latki, na skutek czego doszło do potrącenia pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierująca Oplem w chwili zdarzenia była trzeźwa. Mundurowi zatrzymali 59-latce prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policyjni śledczy. - relacjonuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us