Reklama
Reklama

Tir wypadł z drogi, zatrzymał się tuż przed domem

Tir wypadł z drogi, zatrzymał się tuż przed domem,foto: materiał nadesłany Tir wypadł z drogi, zatrzymał się tuż przed domem,foto: materiał nadesłany

Zaledwie metr od budynku mieszkalnego zatrzymał się samochód ciężarowy, który w miejscowości Chomęciska Małe zjechał z drogi. - Przyczyną zdarzenia było zmęczenie kierowcy, obywatela Ukrainy - mówi nadkom. Tomasz Halinowski, naczelnik wydziału ruchu drogowego KMP w Zamościu.


Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 3 rano, na drodze krajowej nr 17.

- Samochód ciężarowy z naczepą zjechał z drogi, uszkodził znaki drogowe oraz słup oświetlenia ulicznego i zatrzymał się na jednej z posesji w miejscowości Chomęciska Małe - relacjonuje nadkom. Halinowski. - Przyczyną zdarzenia było zmęczenie kierowcy, obywatela Ukrainy. Mężczyzna był trzeźwy. Nie odniósł obrażeń -dodaje.

Poniżej zdjęcia nadesłane przez jednego z naszych Czytelników.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us