Reklama

Zatrucia czadem w Tomaszowie Lubelskim. Nie żyje 38-latek

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Nie żyje 38-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie zatruł się tlenkiem węgla.

- Wczoraj po godzinie 23 policjanci tomaszowskiej jednostki zostali skierowani do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie według zgłoszenia może przebywać osoba która prawdopodobnie straciła przytomność. Służby zaalarmowała rodzina 38-latka, zaniepokojona brakiem kontaktu z mężczyzną. Z uwagi na to, że drzwi do mieszkania były zamknięte od wewnątrz, Straż Pożarna dokonała siłowego wejścia do środka. W mieszkaniu zastano nie dającego oznak życia 38-latka. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną śmierci mężczyzny było zatrucie tlenkiem węgla wydobywającego się z piecyka gazowego, którego wysokie stężenie w mieszkaniu stwierdzili będący na miejscu strażacy - relacjonuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Prowadzone w tej sprawie śledztwo wykaże szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia. Ostateczna przyczyna śmierci mężczyzny będzie znana po przeprowadzonej sekcji zwłok.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us