Reklama

Utonął 24-latek. Prokuratura wszczęła śledztwo

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Trwają intensywne czynności w celu ustalenia dokładnych okoliczności śmierci 24-latka. Ciało mężczyzny odnaleziono w zbiorniku wodnym, w gminie Tarnawatka. Jak informuje policja, młodzieniec nie wrócił do domu po sobotnim spotkaniu ze znajomymi.

Wczoraj nad ranem, dyżurny tomaszowskiej policji został poinformowany przez mieszkankę gminy Tarnawatka, że jej 24-letni brat nie wrócił na noc do domu.

- Jak ustalono, młody mężczyzna około godziny 2 nad ranem został odwieziony przez znajomych bezpośrednio pod dom. 24-latek wysiadł z samochodu i udał się w kierunku posesji, a jego znajomi odjechali. Przeszukano teren posesji oraz okoliczne pustostany. Z uwagi na to, że w niedalekiej odległości od jego miejsca zamieszkania znajduje się zbiornik wodny, sprawdzono również ten obiekt. Niestety natrafiono na ciało 24-latka. Pomimo podjętej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna mógł znajdować się pod wpływem alkoholu, co wykaże zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok. - informuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji. 

Prowadzone śledztwo wyjaśni szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us