Reklama

Nietrzeźwy, bez kasku i z dwoma dożywotnimi zakazami

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
1,5 promila miał 35-latek, który jechał motorowerem w miejscowości Udrycze Kolonia. Co ciekawe, miał dwa dożywotnie zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. Do tego poruszał się motorowerem niedopuszczonym do ruchu i bez kasku ochronnego.

- Wczoraj po południu w miejscowości Udrycze Kolonia policjanci z Nielisza zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Wcześniej otrzymali zgłoszenie, że kierowca może znajdować się pod działaniem alkoholu. Kiedy zatrzymali go do kontroli, badanie stanu trzeźwości wykazało, że 35-latek z gminy Stary Zamość znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 1,5 promila. - informuje  Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji.

W trakcie weryfikacji jego danych w policyjnych systemach okazało się również, że w 2018 roku zostały wobec niego wydane przez Sąd dwa dożywotnie zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. Do tego 35-latek poruszał się motorowerem niedopuszczonym do ruchu i bez kasku ochronnego.

Za popełnione przestępstwa i wykroczenia 35-latek z gminy Stary Zamość poniesie odpowiedzialność przed Sądem. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Nielisza.

3 komentarzy

 • Czekacie aż kogoś zabije ? Wolne Sondy
  Czekacie aż kogoś zabije ? Wolne Sondy piątek, 30 wrzesień 2022 14:48 Link do komentarza

  ,,poniesie odpowiedzialność przed Sądem''(sic!) - a cóż to za sąd, że dużą literą ?
  Za dupę to powinien być wzięty sąd, który wydał drugi wyrok dożywotniego zakazu wiedząc o pierwszym.
  A teraz co ? Trzeci, czwarty itd ?

 • Jak to zakończyć...
  Jak to zakończyć... niedziela, 02 październik 2022 16:09 Link do komentarza

  Proste rozwiązanie.Osoba której zabrano uprawnienia nie powinna posiadać żadnego pojazdu mechanicznego typu motor, samochód itp.Jeśli auto którym się porusza taka osoba należało do kolegi, żony, syna, teścia czy kogokolwiek, to wtedy taka osoba powinna zostać ukarana że nie przypilnowała żeby osoba która ma odebrane prawo jazdy poruszała się jej pojazdem.Można też zrobić tak że w razie odebrania prawa jazdy auto trafia na parking policyjny.Chyba że znajdzie się osoba która odbierze to auto z parkingu natomiast podpisze dokument że bierze na siebie odpowiedzialność za ten pojazd i jeśli osoba której auto zostało odebrane zostanie zatrzymana w tym aucie to grozić będzie wysoka kara finansowa.A jeśli się taka sytuacja powtórzy to auto trafia na parking.Wystarczy trochę dobrej woli i można zamknąć temat pijanych kierowców.

 • do wyżej
  do wyżej poniedziałek, 03 październik 2022 18:25 Link do komentarza

  zejdź na ziemię, gdzie można sprawdzić czy ktoś ma uprawnienia ? nigdzie!! i nikt ci takiej informacji nie udzieli!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us