Reklama

68-latek skuterem uciekał przed policją, był pijany [WIDEO]

foto: Policja foto: Policja
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 68-latkowi, który kierując motorowerem nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać w stronę lasu. Okazało się, że kierowca ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie i wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

- Wczoraj policjanci z krasnostawskiej drogówki w miejscowości Stara Wieś próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna mógł był pod działaniem alkoholu. Jednak ten zignorował wydawane przez patrol sygnały świetlne i dźwiękowe i ani myślał się zatrzymać. Ruszył dalej przed siebie kierując się w leśną drogę. Daleko nie ujechał, gdyż dogonił go jeden z funkcjonariuszy. Jak się okazało, 68-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W dodatku ma wydaną decyzję administracyjną o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Teraz kierowca motoroweru odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale także za ucieczkę przed policyjną kontrolą.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us