Reklama

Matcze: 48-latek przygnieciony przez ciągnik rolniczy [WIDEO]

foto: Policja foto: Policja
W miejscowości Matcze (pow. hrubieszowski), 48-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Mężczyzna jechał pojazdem ze swoją konkubiną. Jak informuje policja, kierowca zjechał na pobocze zahaczył o krawężnik i doprowadził do przewrócenia maszyny. Kobieta spadła z ciągnika przed jego przewróceniem a kierowca został przygnieciony przez pojazd.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:00.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 48-latek kierował maszyną rolniczą. Jego 40-letnia konkubina siedziała obok niego. Kobieta zauważyła, że w trakcie jazdy od ciągnika odczepił się wózek. Kiedy powiedziała o tym swojemu partnerowi ten odwrócił się, by to sprawdzić i wtedy zjechał na pobocze, zahaczył o krawężnik i doprowadził do przewrócenia się maszyny. - informuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. - Kobieta spadła z ciągnika przed jego przewróceniem i nie doznała żadnych obrażeń, natomiast mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Ustalono także, że para piła w tym dniu alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości 40-latki okazało się, że ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie - dodaje. 

Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Teraz policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Poniżej wideo z miejsca zdarzenia (źródło: policja).

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us