Reklama

Napisał w internecie, że "ma dość życia". Tłumaczył, że to żart

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
„Mam dosyć życia chyba to skrócę” - taki napis na jednym z portali społecznościowych zauważył hrubieszowski policjant. Szybka reakcja pozwoliła na dotarcie do autora wpisu. 31-latek tłumaczył mundurowym, że to był tylko żart i nie chciał sobie zrobić krzywdy. Jak się okazało, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i trafił do Izby Wytrzeźwień.

- Niepokojący tekst o treści „Mam dosyć życia chyba to skrócę” który pojawił się na jednym z portali społecznościowych, zauważył policjant hrubieszowskiej komendy. Wynikało z niego, że jego autor chce odebrać sobie życie. Mundurowy natychmiast powiadomił o tym fakcie oficera dyżurnego. Policjanci szybko ustalili autora tej wiadomości oraz adres zamieszkania. Na miejsce skierowano patrol policji, aby sprawdzić czy mężczyzna jest w domu i czy nie potrzebuje pomocy - informuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. - Jak się jednak okazało 31-letniego mieszkańca gminy Dołhobyczów nie było w domu, a jego żona nie mogła się z nim skontaktować telefonicznie. Mężczyzna nie odbierał telefonu. Mundurowi zaczęli ustalać gdzie jest i co się z nim naprawdę dzieje. - dodaje. 

Mężczyzna był w domu swojej kuzynki. Tłumaczył mundurowym, że właściwie tylko żartował i nie miał zamiaru zrobić sobie żadnej krzywdy. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Dołhobyczów trafił do Izby Wytrzeźwień.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us