Księżpol: Groźna "czołówka". Dwie osoby trafiły do szpitala

foto: Policja foto: Policja
W wyniku czołowego zderzenia dwóch osobówek do szpitala przewiezione zostały dwie osoby, w tym 5-letni chłopiec. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego volkswagenem obywatela Ukrainy.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 11:40, na drodze wojewódzkiej numer 835 w Księżpolu.

- Policjanci, ustalili że 23-letni obywatel Ukrainy, który podróżował volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 32-latkowi jadącemu samochodem marki Dacia, który podróżował z żoną i dwójką dzieci w wieku 1,5 roku i 5-lat. W wyniku zderzenia 5-letni chłopiec oraz pasażerka z volkswagena zostali przetransportowani do szpitala - relacjonuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na szczęście okazało się, że żadna z osób biorących udział w zdarzeniu nie odniosła poważnych obrażeń.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 000 złotych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us