Reklama

Zimno: 23-latka chciała uniknąć czołówki, zjechała na pobocze i dachowała

foto: Policja foto: Policja
23-latka kierująca seatem, aby uniknąć czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka peugeotem, który był w trakcie wyprzedzania innego pojazdu, zjechała na pobocze i dachowała. 23-latka i jej 21-letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14, w miejscowości Zimno w powiecie tomaszowskim.

- Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 23-letnia kierująca seatem w celu uniknięcia zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka peugeotem, który był w trakcie wyprzedzania innego pojazdu, zjechała na pobocze i dachowała. 23-latka i jej 21-letni pasażer, mieszkańcy gminy Łaszczów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. - informuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Peugeotem kierował 47-letni mieszkaniec gminy Łaszczów. Policjanci będą wyjaśniać w jakim stopniu jego manewr wyprzedzania przyczynił się do dachowania seata.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us