Reklama

Susiec: Uczciwy znalazca portfela

foto: Policja foto: Policja
Mieszkaniec Krakowa, na parkingu przed sklepem w miejscowości Susiec, znalazł portfel z pieniędzmi. Poinformował o tym policjantów, którzy oddali zgubę 25-letniej właścicielce.

- W sobotę do tomaszowskiej komendy policji zadzwonił mieszkaniec Krakowa. Mężczyzna poinformował, że na parkingu przed jednym ze sklepów w miejscowości Susiec znalazł portfel w środku którego znajdowała się znaczna suma pieniędzy, karta płatnicza i dokumenty. Znalezione rzeczy mężczyzna miał przekazać kierowniczce sklepu przy którym znalazł przedmioty, ponieważ sam spieszył się w dalsza podróż.- informuje  Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że właścicielką portfela jest 25-letnia mieszkanka gminy Susiec. Mundurowi jeszcze tego samego dnia zwrócili zgubione przedmioty kobiecie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us