Reklama

Krasnobród: Policjanci uzbrojeni w ulotki ruszyli nad zalew

Akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” w Krasnobrodzie, foto:Policja Akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” w Krasnobrodzie, foto:Policja

Policjanci w miniony weekend pojawili się nad zalewem w Krasnobrodzie. W ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą" rozmawiali ulotki i przypominali wypoczywającym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

- Mundurowi każdego dnia patrolują tereny plaż dbając o bezpieczeństwo osób, które chcą wypocząć nad wodą. Wspólnie z ratownikami wodnymi informują plażowiczów o zagrożeniach wynikających z nieprzestrzegania obowiązujących regulaminów oraz przepisów prawa. Policjanci działają na terenach wodnych podczas codziennych służb, organizują również akcje prewencyjne. Tak było w ubiegły weekend. Policjanci z Krasnobrodu w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” wspólnie z WOPR na plaży i deptaku wokół zalewu rozdawali ulotki i przypominali wczasowiczom jak bezpiecznie korzystać z uroków krasnobrodzkiego zalewu. Apelowali o kąpiele jedynie w miejscach do tego wyznaczonych i nadzorowanych przez ratowników wodnych - informuje Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji.

Akcja ma być kontynuowana w ten weekend. - Mundurowi nie zapominają również o „dzikich kąpieliskach”, gdzie nie ma ratowników wodnych. Miejsca te, są stale kontrolowane - zapewnia Dorota Krukowska-Bubiło.

1 komentarz

  • Turysta
    Turysta sobota, 12 sierpień 2017 06:56 Link do komentarza

    Może ten wspaniały kurort powinien pomyśleć o zorganizowaniu przebieralni na plaży,pryszniców,oraz bezpłatnej toalety.
    Płatna skutkuje tym,że spora część ludzi zalatwia swoje potrzeby do wody
    Jak widać,nad zalewem w Zamosciu można było to zrobić

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us