Reklama

Ciężarówka nie ustąpiła pierwszeństwa

Kierowca ciężarówki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Chełma audi, foto: Policja Kierowca ciężarówki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Chełma audi, foto: Policja

Kierowca ciężarowej scanii nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy osobowego audi. Doszło do zderzenia. Kierowca osobówki oraz jego pasażerka trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w miejscowości Teratyn (powiat hrubieszowski) na skrzyżowaniu w kierunku Uchań.

Jak wynika z ustaleń policji, 44-letni mieszkaniec województwa opolskiego kierujący samochodem ciężarowym marki Scania jechał od strony Hrubieszowa i na skrzyżowaniu rozpoczął manewr skrętu w kierunku miejscowości Uchanie. Kierowca ciężarówki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Chełma audi. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Osobówka wypadła z drogi. 

57-letni kierowca audi oraz podróżująca z nim 30-letnia pasażerka z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us