Reklama
Reklama

33-latek usłyszał zarzut zabójstwa

Śledczy ustalili, że 33-latek działał z bezpośrednim zamiarem pozbawienia życia kompana, foto: Policja Śledczy ustalili, że 33-latek działał z bezpośrednim zamiarem pozbawienia życia kompana, foto: Policja

Zarzut zabójstwa usłyszał 33-letni mieszkaniec Krasnegostawu, który wczoraj przed południem pobił swoich kompanów od kieliszka. Jednego skatował na śmierć.

Jak już informowaliśmy, do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w Krasnymstawie. 33-letni mieszkaniec Krasnegostawu wraz ze swoją 39-letnią konkubiną udali się do znajomego 70-latka gdzie spożywali alkohol. Przebywał tam również 47-letni znajomy. W trakcie libacji 33-latek rzucił się na mężczyznę. 47-latek nie przeżył konfrontacji.

Śledczy ustalili, że 33-latek działał z bezpośrednim zamiarem pozbawienia życia kompana. Zdaniem prokuratury, podejrzany bił swoją ofiarę po całym ciele, uderzał różnymi przedmiotami. 33-latek pobił również 70-letniego właściciela domu, w którym doszło do zdarzenia. Tu na szczęście skończyło się na opatrzeniu skaleczeń i zadrapań.

Jeszcze dziś do Sądu trafi wniosek o areszt 33-latka. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us