Reklama

Pow. hrubieszowski: Jadący skuterem nastolatkowie uderzyli w drzewo

 19-letni kierowca skutera na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo, foto: Policja 19-letni kierowca skutera na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo, foto: Policja

Policja bada okoliczności wypadku w miejscowości Poraj w gminie Horodło. Dwóch nastolatków wjechało tam skuterem w drzewo. Kierowca nie miał uprawnień do kierowania a pojazd nie miał badań technicznych.

Jak podaje policja, do wypadku doszło we wtorek około godziny 14:00. 19-letni kierowca skutera na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Wiózł 17-letniego pasażera. Młodzieńcy - mieszkańcy gminy Horodło - trafili do szpitala. 

Policjanci ustalili, że kierowca jednośladu nie posiada w ogóle prawa jazdy, a pojazd, którym się poruszał nie ma aktualnych badań technicznych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us