Reklama
Reklama

Karp: Zderzenie busa i passata

foto: Policja foto: Policja
Kierowca busa chciał skręcić w lewo na posesję. Nie zauważył, że jest wyprzedzany przez kierującą passatem. Doszło do zderzenia. Do szpitala trafiła 39-latka, która kierowała osobówką. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń i po badaniach mogła wrócić do domu.

Do zderzenia volkswagenów typu passat i transporter doszło dzisiaj około godziny 8:00 w miejscowości Karp.

- Z ustaleń policji wynika, że do zderzenia pojazdów doszło w trakcie wyprzedzania busa przez kierującą passatem. Kiedy kierująca osobówką znajdowała się już na przeciwnym pasie ruchu jadący przed nią kierowca busa nie upewnił się, czy nikt go nie wyprzedza i rozpoczął manewr skrętu w lewo na teren posesji. Kobieta nie zdążyła bezpiecznie zareagować, samochody zderzyły się. - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Pomocy medycznej potrzebowała kierująca passatem 39-latka z gminy Miączyn. Załoga karetki pogotowie przewiozła ją do szpitala. Poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Kierowcy busa, 34-latkowi z gminy Uchanie, nic się nie stało, podobnie jak przewożonym przez niego pasażerom. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi.
 
Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym w związku z nieprawidłowo wykonanym manewrem skrętu 34-latek otrzymał mandat.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us