Reklama
Reklama

Uszkodziła dwa auta na kościelnym parkingu i pojechała na festyn. Była kompletnie pijana

foto: Policja foto: Policja
Blisko cztery promile alkoholu w organizmie miała kierująca audi, która wyjeżdżając z parkingu kościelnego zaczepiła o dwa pojazdy. Nie umknęło to uwadze innych kierujących, którzy natychmiast powiadomili służby. Kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy w pobliskiej miejscowości, kiedy bawiła się już na festynie. Jak się okazało oprócz tego, że była pijana, to posiadała czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj około godz. 13.00 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Żulice, na parkingu samochodowym przy kościele, kierująca audi uszkodziła dwa auta i uciekła z miejsca zdarzenia.

Na ten komunikat natychmiast zareagowali policjanci z Posterunku w Tyszowcach. W pobliskiej miejscowości zatrzymali sprawczynię brawurowej jazdy.

- Z ustaleń policjantów wynikało, że kobieta zdecydowanie nie poczuwała się do odpowiedzialności, bo po zdarzeniu wróciła do domu, gdzie zostawiła uszkodzone auto, po czym już jako pasażerka pojechała na festyn. Jak się okazało, kobieta miała powody do ucieczki z miejsca zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że 32-letnia kierująca w chwili zatrzymania miała w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów -  informuje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us