Reklama
Reklama

Miał prawie 3,5 promila. Wpadł, bo jechał za szybko

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Kompletni pijany 48-letni kierowca mazdy został zatrzymany, bo przekroczył dopuszczalną prędkość. Jak się okazało, mężczyzna miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło w sobotni wieczór.

- Policjanci biłgorajskiej drogówki prowadzili na ul. Zamojskiej w Biłgoraju pomiar prędkości. W trakcie działań ujawnili kierującego samochodem marki Mazda, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 15 kilometrów. Policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania. Ten jednak zatrzymał się dopiero 300 metrów dalej. Okazało się, że za kierownicą siedzi 48 letni mieszkaniec Biłgoraja. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna był kompletnie pijany. Miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us