Logo
Wydrukuj tę stronę

Dachowanie busa w Tarnawatce

foto: Policja foto: Policja
Volkswagen Transporter zjechał na przeciwległy pas ruchu i dachował w przydrożnym rowie. 66-letni kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W organizmie miał blisko 0,3 promila alkoholu.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś przed godziną 7 w Tarnawatce, na drodze krajowej numer 17.

- O wypadku służby ratunkowe zawiadomił policjant tomaszowskiej drogówki, który po nocnej służbie wracał do domu i najechał na to zdarzenie. Policjant widząc bardzo uszkodzonego busa, zatrzymał się i poszedł sprawdzić, czy osoby nim podróżujące potrzebują pomocy. Okazało się, że pojazdem kierował 66-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego. Mężczyzna podróżował bez pasażerów. Policjant wspólnie z okolicznymi mieszkańcami udzielił mężczyźnie pierwszej pomocy do czasu przyjazdu zespołu pogotowia ratunkowego. 66-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. - relacjonuje  Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący busem jechał od Tomaszowa Lubelskiego w kierunku Zamościa. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i dachował w przydrożnym rowie kończąc jazdę na pobliskiej posesji.

Jak się okazało, kierowca w organizmie miał 0,3 promila alkoholu. Samochód którym jechał, został zabezpieczony na policyjnym parkingu strzeżonym.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl