Reklama

Zderzenie ciężarówki z kombajnem

Uszkodzeniu uległy oba pojazdy uczestniczące w zdarzeniu, foto: Policja Uszkodzeniu uległy oba pojazdy uczestniczące w zdarzeniu, foto: Policja

Samochód ciężarowy zderzył się z kombajnem zbożowym. Do zdarzenia doszło w piątek (04.08) w miejscowości Radków w powiecie tomaszowskim.

Jak informują policjanci, kierujący samochodem ciężarowym m-ki Scania  56 letni mieszkaniec Chełma, na łuku i wzniesieniu drogi nie dostosowując prędkości do warunków panujących na drodze. Doszło do zderzenia ze stojącym na skraju drogi kombajnem zbożowym, którym kierował 36 letni mieszkaniec gminy Ulhówek.

Kierujący samochodem ciężarowym doznał ogólnych potłuczeń i został pozostawiony na obserwacji w szpitalu. Kierowcy kombajnu nic się nie stało. Obaj byli trzeźwi.

Uszkodzeniu uległy oba pojazdy uczestniczące w zdarzeniu.

Policja apeluje o zachowanie bezpieczeństwa na drodze ze szczególnym zwróceniem uwagi na maszyny rolnicze poruszające się po drogach w trakcie trwających żniw.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us