Reklama
Reklama

Ukradła portfel z gotówką i poszła na zakupy

foto: Szymon Łyciuk, materiał poglądowy foto: Szymon Łyciuk, materiał poglądowy
62-latek w poczekalni powiesił kurtkę na wieszaku i wszedł do gabinetu lekarskiego. Kiedy wyszedł okazało się, że z kieszeni kurtki zniknął portfel z gotówką i dokumenty. Policjanci  zatrzymali 26-letnią złodziejkę. Kobieta wydała część pieniędzy na zakupy oraz wykupienie pozostawionych w lombardzie przedmiotów.

- Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie Hrubieszowa w jednym z ośrodków zdrowia doszło do kradzieży portfela z pieniędzmi i dokumentami. Jak ustalono, 62-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów przyjechał do lekarza. Kiedy wszedł do gabinetu pozostawił kurtkę na wieszaku w poczekalni. Po wyjściu założył kurtkę i spostrzegł, że w kieszeni nie ma pozostawionego tam portfela z dokumentami i pieniędzmi w kwocie kilku tysięcy złotych. Powiadomiono o tym fakcie policjantów. Tego samego dnia funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 26-letnia mieszkanka Hrubieszowa - informuje  Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji.

Kobieta przyznała mundurowym, że to ona ukradła portfel.

- Zwróciła policjantom skradzione dokumenty i pieniądze w kwocie ponad 300 złotych. Jak tłumaczyła resztę pieniędzy wydała na zakupy oraz wykupienie pozostawionych wcześniej przez nią w lombardzie przedmiotów - dodaje Edyta Krystkowiak.

26-latka usłyszała już zarzuty kradzieży i teraz odpowie za to przed sądem. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us