Reklama
Reklama

Dachowanie w Zakręciu

foto: Policja foto: Policja
Kierowca volkswagena golfa nagle zjechał do rowu i dachował. 81-latek wraz z pasażerką zostali zabrani do szpitala na badania. Na szczęście nie odnieśli obrażeń. Do zdarzenia doszło wczoraj w Zakręciu, w powiecie krasnostawskim. 

- Autem podróżował 81-letni kierowca oraz jego żona. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala na badania. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Policjanci ustalili, że mężczyzna był trzeźwy. Na czas prowadzonych czynności na miejscu kolizji jeden pas jezdni w kierunku Lublina był zablokowany, a ruch odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze ustalają przyczyny tej kolizji. Według relacji zgłaszającego, mógł się do niej przyczynić gwałtowny podmuch wiatru - wyjaśnia Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie prędkości i techniki jazdy do panujących na drodze warunków.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us