Reklama

Reklama

Kręci mnie bezpieczeństwo

„Bezpieczeństwo mnie kręci –nad wodą” - spotkanie w Majdanie Sopockim, foto:Policja „Bezpieczeństwo mnie kręci –nad wodą” - spotkanie w Majdanie Sopockim, foto:Policja

Czwartek w Majdanie Sopockim był dniem pod hasłem „Bezpieczeństwo mnie kręci –nad wodą”. Ratownicy wodni WOPR wspólnie z policjantami zorganizowali spotkanie dotyczące bezpiecznego zachowania nad zalewem.

Do Majdanu Sopockiego przyjechało na obóz czterdzieścioro młodych ludzi w wieku od 16 do 18 roku życia. W czwartek mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu nad zalewem. Prelekcje pod tytułem „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”- pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji przeprowadzili ratownicy WOPR i funkcjonariusze z PP w Suścu.

Akcja ma zwrócić uwagę na zagrożenia jakie nieść może rekreacja wodna. Ma również promować odpowiedzialne postawy osób przebywających w wodzie i nad wodą.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us