Reklama
Reklama

Pędził 137 km/h w obszarze zabudowanym

foto: Policja foto: Policja
Brakiem wyobraźni wykazał się 24-letni kierowca mercedesa. Młodzieniec w terenie zabudowanym pędził z prędkością 137 kilometrów na godzinę. Został zatrzymany w miejscowości Hedwiżyn. Na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany wysokim mandatem i otrzymał punkty karne.

- Brakiem wyobraźni wykazał się 24-latek z gminy Zwierzyniec, który około godziny 10:40 pędził samochodem marki Mercedes w terenie zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 87 kilometrów na godzinę. Policyjny pomiar wskazał 137 kilometrów na godzinę. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany wysokim mandatem i otrzymał punkty karne. - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

2 komentarzy

  • Co za pacan
    Co za pacan poniedziałek, 06 grudzień 2021 16:57 Link do komentarza

    Co za łeb...co trzeba mieć w głowie żeby jechać z taką prędkością w obszarze zabudowanym? Przecież dać takiemu prawo jazdy to jak dać małpie naładowany pistolet

  • do co za pacan
    do co za pacan wtorek, 07 grudzień 2021 08:58 Link do komentarza

    Pacan to delikatne określenie. Jak wiedzę takie mordy za kierownicą to mam inne określenie - to są bandyci, którym należy wszczepić czipa i trzymać z daleka od samochodu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us